Site Loader
Аксон Шиппінг - офіційна сторінка

«Аксон-Шиппінг» стала однією з перших українських буксирних компаній, що пройшла сертифікацію одразу за трьома стандартами. Експерти Bureau Veritas перевірили відповідність системи якості та екологічного управління компанії, а також менеджменту безпеки праці. Відповідні сертифікати «Аксон-Шиппінг» отримала  на початку березня.

Аудит компанії включав у себе перевірку організаційної структури компанії, системи документообігу, технічного стану та характеристик флоту, роботи з постачальниками та контрагентами, управління та розвитку персоналу, безпеки труда та екологічності.

Команда аудиторів Bureau Veritas у січні 2021 року працювала безпосередньо в офісах компанії у Києві, Миколаєві та Одесі. Після детального аналізу отриманих результатів було підтверджено відповідність міжнародним стандартам якості у сфері «Спеціалізовані буксирні і допоміжні послуги у сфері водного транспорту. Технічний менеджмент морського і річкового транспорту» наступних напрямів діяльності компанії:

  • ISO 9001:2015 – система управління якістю
  • ISO 14001:2015 – система екологічного управління
  • ISO 45001:2018 – система менеджменту гігієни та безпеки праці

«Аскон-Шипінг» стала однією з перших українських компаній, яка зважилася на проходження аудиту одразу за трьома стандартами якості та успішно пройшла сертифікацію без зауважень», – відзначають експерти Bureau Veritas.