Site Loader
Аксон Шиппінг - офіційна сторінка

Сьогодні у чотирьох морських портах України введено обмеження через несприятливі погодні умови. Компанія «Аксон-Шиппінг» повідомляє, що станом на 11.00. 14.12.2020 це не позначилося на виконанні заявок агентів та судновласників на буксирні послуги.

Так, буксири компанії сьогодні мають здійснити вивід газовозу Gaz Serenity з порту «Південний». Роботи планується виконані згідно з попередньо затвердженим планом.

Також у порту Миколаїв заплановано 4 буксирні операції по швартовці суден та 2 супроводження суден по каналу. На цей час обмеження на операції з відвантаженням зернових через дощ не повинні позначитися на виконанні заявок партнерів компанії на буксирні послуги.

Обмежень по відвантаженню металопродукції та інших вантажів у порту Миколаїв не встановлено.

Нагадаємо, що за повідомленням Адміністрації морських портів України, у понеділок 14 грудня Чорноморський та Маріупольський порти тимчасово зупинили приймання та відхід суден через заборону лоцманських проводок, зумовлену вітром та хвилями. У Миколаївському, Ізмаїльському портах та Чорноморську обмежені вантажні операції з зерновими.

Повідомляє пресслужба «Аксон-Шиппінг».